Kingston Brass KVPK30KB0 Templeton 30" Black Granite Console Sink with Brass Legs, Black Granite/Matte Black
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
  • Top fabricated from black granite
  • Includes high quality brass console legs
  • Overall size: (L)30" x (W)22" x (H)38"
  • Bowl size: (L)14-3/4" x (W)11-13/16" x (D)6-1/4"
  • Predrilled for 8" center to center faucet installation
UPC 196507298436
Size 30'' (L) x 22'' (W) x 38'' (H)
Color Black Granite/Matte Black
Shape Rectangular
Style Templeton
Brand Name Kingston Brass
Drain Type Drain not included
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 81.4 Pounds
Finish Types Black Granite/Matte Black
Manufacturer Kingston Brass
Model Number KVPK30KB0
Material Type Brass, Granite
Item Type Name 30" Black Granite Console Sink with Brass Legs