RK Safety RPCT36-2T 4 and 6 Inch Traffic Cone Collar Replacement Reflective Tapes | Intended for Use with 36" Tall Cones
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
RK Safety Traffic Cone Collar Replacement Reflective TapesFeature & Specification :Working with our ConesIncluding Both 4" and 6" Reflective TapesEasy to Insatal : Stick it on the Cone Suitable Occasion :Your Cone Collar Tapes were rippedYour Cone Collar Tapes were dirtyYour Cone Collar Tapes do not reflect anymore
  • Replacement Collar Tapes for 36" Tall Cone