Screen Replacement for M116NWR1 R1 1366X768 HD 40 pins 60Hz 11.6" LCD Laptop LED Display Digitizer Panel
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
  • Compatible with M116NWR1 R1 LCD LED Screen Display Digitizer Replacement.
  • Screen Size: 11.6 inch;Resolution:1366X768 HD; Backlight: LED; Warranty period: 3 months.